Strona główna -> OTWARTA FIRMA - BIZNES PRZY TABLICY w ZSKŚiA

• OTWARTA FIRMA - BIZNES PRZY TABLICY w ZSKŚiA
  • W dniach 16-22 listopada 2015 roku 162 uczniów klas I TIK, I TA, I TEO, II TBŚ, II TOR, IV TA po raz czwarty uczestniczyło w programie „Otwarta firma – Biznes przy tablicy” w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Celem projektu była promocja przedsiębiorczości w środowisku lokalnym. W tym roku  szkolnym w Urzędzie Skarbowym w Giżycku młodzież została zapoznana z procedurami założenia i prowadzenia działalności gospodarczej, rodzajami spółek i sposobem ich rozliczania.

Uczniowie zdobyli także informacje na temat dokumentacji, jaką powinny składać osoby prowadzące działalność gospodarczą. Zajęcia z uczniami naszej szkoły prowadzili Pan Stefan Urbaniak - Kierownik Referatu Podatku Dochodowego i Pani Beata Bastek.

Na ręce Pani Naczelnik Urzędu Skarbowego Alicji Klimaszewskiej wręczono podziękowanie za udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości.

Szkolny Koordynator mgr Andrzej Arian