Galeria ZSKSiA

Prezentacja zatrzymanych chwil z życia szkoły.


Absolwenci - rocznik 2015 - 2019


DSC00125.JPG

fot. Marzena Trusewicz-Żakiewicz

3 files, last one added on Sep 21, 2019
Album viewed 139 times

Absolwenci - rocznik 2014-2018


DSC00180~0.JPG

fot. Marzena Trusewicz-Żakiewicz

3 files, last one added on Oct 28, 2018
Album viewed 281 times

Absolwenci - rocznik 2013-2017


DSC00109.JPG

4 files, last one added on May 03, 2017
Album viewed 647 times

Absolwenci - rocznik 2012-2016


4_TA__.JPG

5 files, last one added on May 20, 2016
Album viewed 910 times

Absolwenci - rocznik 2011-2015


1~2.JPG

4 files, last one added on Apr 30, 2015
Album viewed 1154 times

Absolwenci - rocznik 2010-2014


4_TB~0.JPG

4 files, last one added on May 09, 2014
Album viewed 1319 times

Absolwenci - rocznik 2009-2013


1_TA.jpg

5 files, last one added on Apr 27, 2013
Album viewed 1764 times

Absolwenci - rocznik 2008-2012


IMG_6470.jpg

5 files, last one added on Apr 27, 2012
Album viewed 1813 times

Absolwenci - rocznik 2007- 2011


IMG_3808.jpg

5 files, last one added on Apr 30, 2011
Album viewed 1845 times

Absolwenci- rocznik 2006-2010


4TA.jpg

Zdjęcia grupowe absolwentów z rocznika 2006-2010

3 files, last one added on Sep 03, 2011
Album viewed 1452 times

Absolwenci - rocznik 2007


t2.jpg

2 files, last one added on Jun 30, 2013
Album viewed 860 times

Absolwenci - rocznik 2006


CCF20130605_00000.jpg

2 files, last one added on Jun 05, 2013
Album viewed 755 times

15 albums on 2 page(s) 1

Random files - Absolwenci ZSKŚiA
4TAK.jpg
4TAK1103 viewsKlasa 4TAK - wychowawca Marzena Trusewicz-Żakiewicz
1_TA.jpg
Klasa 4 TA - wychowawca: Sławomir Łapkiewicz2702 views1. Banul Natalia
2. Potaś Anna Klaudia
3. Caryk Anna
4. Dann Jakub
5. Domitrz Magdalena
6. Ferenc Adriana
7. Gienieczko Rafał
8. Grabowa Paulina
9. Grzelak Sylwia Justyna
10. Jatkowska Martyna
11. Kołoda Kamil Dariusz
12. Kowalewska Karolina
13. Kujawa Małgorzata
14. Kwarcińska Agnieszka
15. Mila Natalia
16. Młynczak Angelika
17. Olszewski Mariusz
18. Pawlik Marcin
19. Pietkiel Paulina Barbara
20. Romejko Katarzyna
21. Stankiewicz Marek
22. Stasiewska Dominika
23. Trusiewicz Katarzyna
24. Uranowski Marek
25. Wyciszkiewicz Radosław
2001-2002.jpg
Klasa 4 Liceum Agrobiznesu - wych.: Andrzej Jaksa-Pliszka533 views1. Abramowicz Aneta
2. Bielak Katarzyna
3. Bobek Tomasz
4. Borowik Anna
5. Dzienisiewicz Grzegorz
6. Golan Marta
7. Grygiel Patryk
8. Hanczaryk Joanna
9. Jarosz Mariusz
10. Kołodziejska Emilia
11. Krajza Justyna
12. Kunda Adam
13. Ludwiszewska Magdalena
14. Mackun Anna
15. Matelak Marcin
16. Matelak Marlena
17. Matyjasek Bogusława
18. Mojsak Dariusz
19. Ostaniewicz Magdalena
20. Pituch Jarosław
21. Plechota Wioletta
22. Rucki Robert
23. Siemieniak Małgorzata
24. Stankiewicz Marzena
25. Wojtczuk Monbika
26. Woroniecki Marcin
27. Wyciszkiewicz Anna
28. Zawadka Monika
4_TAK_.JPG
Klasa 4 TAK - wychowawca: Magdalena Kamecka563 views1. Barszcz Sylwia Małgorzata
2. Brydzińska Martyna Marta
3. Bułas Marta
4. Cywińska Joanna
5. Daniluk Katarzyna
6. Danilewicz Monika
7. Dziedzic Urszula
8. Ekstowicz Hubert
9. Gordziejczyk Katarzyna
10. Ilnicka Adrianna Magdalena
11. Jakubowska Weronika
12. Krot Żaneta
13. Kunko Patryk
14. Kuźma Michał
15. Kuźmicka Adrianna
16. Motybel Martyna
17. Nowik Patrycja
18. Plaga Joanna Maria
19. Plewa Michał
20. Raczkowska Teresa
21. Szafraniec Agata
22. Szymula Aleksandra
23. Załuska Anna Wiesława
4_TB~1.JPG
Klasa IV TB - wychowawca: Dariusz Pachucki468 views1. Baran Daniel
2. Bartosiewicz Mateusz
3. Bruś Karol
4. Brzeziński Kamil
5. Brzóska Szymon
6. Bystrek Karol
7. Chmielewski Grzegorz
8. Dzadz Konrad
9. Dziedzicki Grzegorz
10. Kondratowicz Piotr
11. Lenar Patryk
12. Łukaszewicz Dawid
13. Marzec Karol
14. Modzelan Przemysław
15. Nietupski Michał
16. Olbryś Emil
17. Opar Mateusz
18. Sielawko Adam
19. Siurnicki Mateusz
20. Suszko Dawid
21. Szymański Szymon
22. Więcek Magdalena
23. Zakaszewski Krystian
4_TUiSEO.JPG
Klasa 4 TUiSEO - wychowawca: Patrycja Młyniec511 views1. Andrzejewski Prometeusz
2. Baran Patryk
3. Bitel Mateusz
4. Boharewicz Marcin
5. Bolek Marcin
6. Brodzik Krystian
7. Butyłow Mateusz
8. Danilczuk Jarosław
9. Gadomski Patryk
10. Jagiełka Andrzej
11. Jusianiec Patryk
12. Kamieniarz Patryk
13. Kołdys Jakub
14. Kosakowski Marcin
15. Kotas Kamil
16. Kozak Bartosz
17. Michnowski Kamil
18. Osik Mariusz
19. Paszko Patrycja
20. Rostek Radosław
21. Siedlecki Maciej
22. Sowiński Kamil
23. Symonowicz Karol
24. Świder Oskar
25. Walo Jakub
26. Węcek Jakub
27. Zubowicz Wojciech

DSC00121~4.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Małgorzata Krywko442 views1. Chełkowski Marek
2. Chojnowska Edyta
3. Cybulko Paulina
4. Dręczewski Adrian
5. Gieczewska Weronika
6. Krysiak Małgorzata
7. Kur Ewelina
8. Majsiej Natalia
9. Podgórska Karolina
10. Ramsz Natalia
11. Santo Michał
12. Bancerz Jowita
13. Bereza Aleksandra
14. Jarmołowska Weronika
15. Kłos Magdalena
16. Krupa Karolina
17. Masiak Dominika
18. Matyszkiel Anna
19. Ogrodowczyk Agata
20. Patecka Wioleta
21. Piskorz Marta
22. Purgacz Aleksandra
23. Pyszko Paula
24. Rejmanowska Jolanta
25. Szczygieł Dominika
26. Wąsowska Magdalena
DSC00191.JPG
Klasa 4 TAU - wych. Marzena Trusewicz-Żakiewicz190 views

Last additions - Absolwenci ZSKŚiA
DSC00107.JPG
Klasa 4 TUiSEO - wychowawca: Iza Biały110 viewsSep 21, 2019
DSC00135~0.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Edyta Trościanko99 viewsSep 21, 2019
DSC00125.JPG
Klasa 4 TA - wychowawca: Anna Czernel78 viewsSep 21, 2019
DSC00191.JPG
Klasa 4 TAU - wych. Marzena Trusewicz-Żakiewicz190 viewsOct 28, 2018
DSC00188~2.JPG
Klasa 4 TŚB - wych. Andrzej Arian193 viewsOct 28, 2018
DSC00180~0.JPG
Klasa 4 TOR - wych. Anna Daraż220 viewsOct 28, 2018
DSC00126~0.JPG
Klasa 4 TB - wychowawca: Marta Fedusio (Edyta Trościanko)413 views1. Bogdan Klaudia
2. Grochowska Martyna
3. Iwaszkiewicz Joanna
4. Korżewicz Marcin
5. Kowalczyk Aleksandra
6. Kowalewski Mateusz
7. Matelak Magdalena
8. Matuszewski Mateusz
9. Nikitiuk Szymon
10. Nowialis Patryk
11. Prusinowski Mateusz
12. Rejs Piotr
13. Rodziewicz Karol
14. Suchodolski Krzysztof
15. Świętochowski Paweł
16. Taraszkiewicz Artur
17. Urbanowicz Bartosz
18. Urbański Sebastian
19. Wawryniuk Emilia
20. Wierzbicka Aleksandra
May 03, 2017
DSC00121~4.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Małgorzata Krywko442 views1. Chełkowski Marek
2. Chojnowska Edyta
3. Cybulko Paulina
4. Dręczewski Adrian
5. Gieczewska Weronika
6. Krysiak Małgorzata
7. Kur Ewelina
8. Majsiej Natalia
9. Podgórska Karolina
10. Ramsz Natalia
11. Santo Michał
12. Bancerz Jowita
13. Bereza Aleksandra
14. Jarmołowska Weronika
15. Kłos Magdalena
16. Krupa Karolina
17. Masiak Dominika
18. Matyszkiel Anna
19. Ogrodowczyk Agata
20. Patecka Wioleta
21. Piskorz Marta
22. Purgacz Aleksandra
23. Pyszko Paula
24. Rejmanowska Jolanta
25. Szczygieł Dominika
26. Wąsowska Magdalena
May 03, 2017