Galeria ZSKSiA

Prezentacja zatrzymanych chwil z życia szkoły.


Absolwenci - rocznik 2015 - 2019


DSC00125.JPG

fot. Marzena Trusewicz-Żakiewicz

3 files, last one added on Sep 21, 2019
Album viewed 50 times

Absolwenci - rocznik 2014-2018


DSC00180~0.JPG

fot. Marzena Trusewicz-Żakiewicz

3 files, last one added on Oct 28, 2018
Album viewed 231 times

Absolwenci - rocznik 2013-2017


DSC00109.JPG

4 files, last one added on May 03, 2017
Album viewed 600 times

Absolwenci - rocznik 2012-2016


4_TA__.JPG

5 files, last one added on May 20, 2016
Album viewed 863 times

Absolwenci - rocznik 2011-2015


1~2.JPG

4 files, last one added on Apr 30, 2015
Album viewed 1119 times

Absolwenci - rocznik 2010-2014


4_TB~0.JPG

4 files, last one added on May 09, 2014
Album viewed 1292 times

Absolwenci - rocznik 2009-2013


1_TA.jpg

5 files, last one added on Apr 27, 2013
Album viewed 1731 times

Absolwenci - rocznik 2008-2012


IMG_6470.jpg

5 files, last one added on Apr 27, 2012
Album viewed 1775 times

Absolwenci - rocznik 2007- 2011


IMG_3808.jpg

5 files, last one added on Apr 30, 2011
Album viewed 1813 times

Absolwenci- rocznik 2006-2010


4TA.jpg

Zdjęcia grupowe absolwentów z rocznika 2006-2010

3 files, last one added on Sep 03, 2011
Album viewed 1429 times

Absolwenci - rocznik 2007


t2.jpg

2 files, last one added on Jun 30, 2013
Album viewed 843 times

Absolwenci - rocznik 2006


CCF20130605_00000.jpg

2 files, last one added on Jun 05, 2013
Album viewed 727 times

15 albums on 2 page(s) 1

Random files - Absolwenci ZSKŚiA
IMG_3801.jpg
Klasa 4 TB - wychowawca: Ryszard Stankiewicz1046 views1. Bancerz Adrian
2. Bimbir Tomasz
3. Bruliński Mateusz
4. Chatkiewicz Damian
5. Czyrko Maciej
6. Danilewicz Artur
7. Daniłowicz Korneliusz
8. Gago Maciej
9. Gołaś Arkadiusz
10. Jęksa Ariel
11. Jurczak Patryk
12. Kleczkowski Krystian
13. Król Łukasz
14. Kruba Łukasz
15. Krysiuk Radosław
16. Libudzki Kamil
17. Mocarski Łukasz
18. Parda Mateusz
19. Rokojżo Marcel
20. Sawiński Adam
21. Stakun Piotr
22. Stojanowski Grzegorz
23. Szpakowski Kacper
24. Świerczewski Piotr
25. Tunkiewicz Michał
26. Walo Dawid
27. Wołos Arkadiusz
28. Wróblewski Tomasz
29. Zengota Adrian
30. Żołyniak Bartłomiej

2001-2002.jpg
Klasa 4 Liceum Agrobiznesu - wych.: Andrzej Jaksa-Pliszka513 views1. Abramowicz Aneta
2. Bielak Katarzyna
3. Bobek Tomasz
4. Borowik Anna
5. Dzienisiewicz Grzegorz
6. Golan Marta
7. Grygiel Patryk
8. Hanczaryk Joanna
9. Jarosz Mariusz
10. Kołodziejska Emilia
11. Krajza Justyna
12. Kunda Adam
13. Ludwiszewska Magdalena
14. Mackun Anna
15. Matelak Marcin
16. Matelak Marlena
17. Matyjasek Bogusława
18. Mojsak Dariusz
19. Ostaniewicz Magdalena
20. Pituch Jarosław
21. Plechota Wioletta
22. Rucki Robert
23. Siemieniak Małgorzata
24. Stankiewicz Marzena
25. Wojtczuk Monbika
26. Woroniecki Marcin
27. Wyciszkiewicz Anna
28. Zawadka Monika
4_TAK~0.JPG
Klasa 4 TAK - wychowawca: Magdalena Czaus877 views1. Adrianna Andrejczuk
2. Karolina Artfińska
3. Agata Maria Bernaś
4. Monika Białach
5. Syntia Marzena Bilska
6. Maciej Bronowicki
7. Bogumiła Bruś
8. Dobromiła Bruś
9. Daniel Kazimierz Burzyński
10. Patrycja Cewkowicz
11. Anna Dembowska
12. Magda Fedorowicz
13. Daria Florczyk
14. Natalia Anna Jabłońska
15. Michalina Kołodko
16. Dawid Kościński
17. Ewa Kucharska
18. Paulina Leokadia Kusy
19. Agata Lipowczan
20. Klaudia Łosiewska
21. Klaudia Perkowska
22. Bartosz Remiszewski
23. Marta Skubisz
24. Patrycja Klaudia Wiśniewska
25. Aleksandra Monika Witkowska
26. Emilia Weronika Wołodko
27. Malwina Wójtowicz
1~2.JPG
Klasa 4 TRU - wychowawca: Wiesław Sakowski688 views1. Baryła Krzysztof
2. Bojarski Piotr Michał
3. Cienki Mirosław Eliasz
4. Czarniecki Daniel
5. Glista Grzegorz
6. Nowicka (Gnilica) Anna
7. Janowski Krystian
8. Kopystyńskyj Paweł
9. Kuźmicki Adam
10. Lelo Łukasz
11. Pawlik Maciej
12. Sielewicz Andrzej
13. Wojtowicz Mateusz
21. Boczar Patryk
22.Czechowski Michał Mieczysław
23. Drężek Błażej
24. Gałązka Mateusz
25. Górecki Marcin
26. Kleczkowski Paweł
27. Krysiak Krzysztof
28. Lemieszek Angelika
29. Malinowski Eryk Tomasz
30. Nagórski Adrian Michał
31. Petsch Patryk
32. Warmbier Klaudia Karolina
33. Więsyk Justyna Dominika
34.Wołoszyn Grzegorz Adam
4_TA__.JPG
Klasa 4 TA - wychowawca: Tomasz Rzeczycki564 views1. Baranowska Karolina
2. Cebula Angelika
3. Dargiewicz Marlena
4. Dziczek Aneta
5. Gryciuk Aleksandra
6. Jamka Izabela
7. Jarzembowicz Klaudia
8. Kmita Izabela
9. Kowal Sandra
10. Kurmin Dominika
11. Malinowski Robert
12. Marchelski Tomasz
13. Mróz Martyna
14. Nowicki Grzegorz
15. Ostrowska Iwona
16. Pietrukaniec Jowita
17. Piotrowska Irena
18. Plaga Joanna
19. Prokopczuk Maria
20. Rodziewicz Justyna
21. Świerzbin Kamil
22. Trzeciak Milena
23. Uzarska Anna
24. Waszak Justyna
25. Wiśniewska Agnieszka
26. Wolska Patrycja
4_TAK_.JPG
Klasa 4 TAK - wychowawca: Magdalena Kamecka530 views1. Barszcz Sylwia Małgorzata
2. Brydzińska Martyna Marta
3. Bułas Marta
4. Cywińska Joanna
5. Daniluk Katarzyna
6. Danilewicz Monika
7. Dziedzic Urszula
8. Ekstowicz Hubert
9. Gordziejczyk Katarzyna
10. Ilnicka Adrianna Magdalena
11. Jakubowska Weronika
12. Krot Żaneta
13. Kunko Patryk
14. Kuźma Michał
15. Kuźmicka Adrianna
16. Motybel Martyna
17. Nowik Patrycja
18. Plaga Joanna Maria
19. Plewa Michał
20. Raczkowska Teresa
21. Szafraniec Agata
22. Szymula Aleksandra
23. Załuska Anna Wiesława
DSC00115~0.JPG
Klasa 4TUiSEO - wychowawca: Iza Biały410 views1. Brzozowski Dawid
2. Ciunowicz Paweł
3. Czyżewski Daniel
4. Gut Rafał
5. Jarosz Paweł
6. Kołodziejczyk Michał
7. Makowski Dariusz
8. Modzelewski Jacek
9. Murończyk Julian
10. Nowikowski Szymon
11. Podolski Marcin
12. Prasał Mariusz
13. Saulewicz Karol
14. Stunża Damian
15. Sudnikiewicz Żaneta
16. Szwinto Paweł
17. Tarasewicz Dorota
18. Więsyk Jakub
19. Włodkowski Łukasz
20. Zacharewicz Bartłomiej
21. Zemke Weronika
22. Zengota Dawid
DSC00126~0.JPG
Klasa 4 TB - wychowawca: Marta Fedusio (Edyta Trościanko)385 views1. Bogdan Klaudia
2. Grochowska Martyna
3. Iwaszkiewicz Joanna
4. Korżewicz Marcin
5. Kowalczyk Aleksandra
6. Kowalewski Mateusz
7. Matelak Magdalena
8. Matuszewski Mateusz
9. Nikitiuk Szymon
10. Nowialis Patryk
11. Prusinowski Mateusz
12. Rejs Piotr
13. Rodziewicz Karol
14. Suchodolski Krzysztof
15. Świętochowski Paweł
16. Taraszkiewicz Artur
17. Urbanowicz Bartosz
18. Urbański Sebastian
19. Wawryniuk Emilia
20. Wierzbicka Aleksandra

Last additions - Absolwenci ZSKŚiA
DSC00107.JPG
Klasa 4 TUiSEO - wychowawca: Iza Biały38 viewsSep 21, 2019
DSC00135~0.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Edyta Trościanko26 viewsSep 21, 2019
DSC00125.JPG
Klasa 4 TA - wychowawca: Anna Czernel22 viewsSep 21, 2019
DSC00191.JPG
Klasa 4 TAU - wych. Marzena Trusewicz-Żakiewicz154 viewsOct 28, 2018
DSC00188~2.JPG
Klasa 4 TŚB - wych. Andrzej Arian155 viewsOct 28, 2018
DSC00180~0.JPG
Klasa 4 TOR - wych. Anna Daraż171 viewsOct 28, 2018
DSC00126~0.JPG
Klasa 4 TB - wychowawca: Marta Fedusio (Edyta Trościanko)385 views1. Bogdan Klaudia
2. Grochowska Martyna
3. Iwaszkiewicz Joanna
4. Korżewicz Marcin
5. Kowalczyk Aleksandra
6. Kowalewski Mateusz
7. Matelak Magdalena
8. Matuszewski Mateusz
9. Nikitiuk Szymon
10. Nowialis Patryk
11. Prusinowski Mateusz
12. Rejs Piotr
13. Rodziewicz Karol
14. Suchodolski Krzysztof
15. Świętochowski Paweł
16. Taraszkiewicz Artur
17. Urbanowicz Bartosz
18. Urbański Sebastian
19. Wawryniuk Emilia
20. Wierzbicka Aleksandra
May 03, 2017
DSC00121~4.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Małgorzata Krywko405 views1. Chełkowski Marek
2. Chojnowska Edyta
3. Cybulko Paulina
4. Dręczewski Adrian
5. Gieczewska Weronika
6. Krysiak Małgorzata
7. Kur Ewelina
8. Majsiej Natalia
9. Podgórska Karolina
10. Ramsz Natalia
11. Santo Michał
12. Bancerz Jowita
13. Bereza Aleksandra
14. Jarmołowska Weronika
15. Kłos Magdalena
16. Krupa Karolina
17. Masiak Dominika
18. Matyszkiel Anna
19. Ogrodowczyk Agata
20. Patecka Wioleta
21. Piskorz Marta
22. Purgacz Aleksandra
23. Pyszko Paula
24. Rejmanowska Jolanta
25. Szczygieł Dominika
26. Wąsowska Magdalena
May 03, 2017