Galeria ZSKSiA

Prezentacja zatrzymanych chwil z życia szkoły.


Absolwenci - rocznik 2005


CCF20130602_00000.jpg

1 files, last one added on Jun 02, 2013
Album viewed 818 times

Absolwenci - rocznik 2002


CCF20130602_00000~0.jpg

2 files, last one added on Jun 05, 2013
Album viewed 764 times

Absolwenci - rocznik 2000


CCF20130602_00000~1.jpg

1 files, last one added on Jun 02, 2013
Album viewed 852 times

 

15 albums on 2 page(s) 2

Random files - Absolwenci ZSKŚiA
IMG_3804.jpg
Klasa 4 TAK - wychowawca: Renata Kozłowska998 views1. Adamowicz Paulina Kinga
2. Bazydło Paula Bogusława
3. Bojarska Martyna
4. Chmielewska Iwona
5. Ciupa Katarzyna
6. Czechowska Paulina
7. Gembal Maciej
8. Grygoruk Patrycja Amanda
9. Jakubiak Anna Agnieszka
10. Jankowska Krystyna Weronika
11. Kaziniec Aneta
12. Kitowicz Marcin Łukasz
13. Kolczyńska Monika Małgorzata
14. Łęga Aleksandra
15. Maciorowska Sylwia
16. Małolepsza Natalia
17. Matwiejczyk Milena
18. Mikulewicz Mateusz Lucjan
19. Milewska Paulina
20. Nepelska Monika
21. Pankiewicz Paulina
22. Piątek Dorota
23. Pietkiewicz Marta
24. Sęk Romina
25. Snarska Milena
26. Turek Jakub
27. Urynowicz Karolina
28. Zawadka Monika
IMG_3802.jpg
Klasa 4 TR i 4 TRŚ - wychowawca: Andrzej Kowalski932 views1. Bawolski Damian
2. Białach Piotr
3. Caryk Milena
4. Cienki Jarosław
5. Farelnik Artur
6. Herbszt Krystian
7. Kopryk Jacek
8. Korycki Jacek
9. Krawczyk Daniel
10. Minkowski Mateusz
11. Nitkiewicz Arkadiusz
12. Parda Gracjan
13. Paszko Sylwia
14. Rutkowska Katarzyna
15. Tymcio Barbara
16. Wawryszko Andrzej
17. Zahorodny Andrzej
18. Dąbrowski Dariusz
19. …………………..
20. …………………..
21. Broczek Dariusz
22. Połacik Bernard
23. Zapert Dawid
24. Zapert Łukasz

4_TB.jpg
Klasa 4 TB - wychowawca: Sylwester Choiński2454 views1. Bartnik Patryk
2. Buczek Piotr Maciej
3. Charkiewicz Adam
4. Cywiński Kamil
5. Doda Filip
6. Dudkiewicz Karol
7. Ferenc Wojciech
8. Goliszewski Marcin
9. Goździcki Bartosz
10. Hnyłycia Piotr
11. Izbicki Rafał Mariusz
12. Jabłoński Wojciech
13. Kociuba Adrian
14. Kuliś Michał
15. Marko Justyna
16. Olszewski Daniel
17. Piotrowski Adam Piotr
18. Romanowski Paweł
19. Rostecki Sebastian
20. Stasiewski Krystian Bogusz
21. Tymcio Ewa Helena
22. Wiśniewska Karolina
23. Wiśniewski Maciej
24. Witkowski Paweł
25. Ziemba Marcin
26. Żołyniak Mariusz Stanisław
CCF20130602_00000~1.jpg
Klasa 5 TIŚiM - wychowawca: Jarosław Kulhawik591 views1. Bachorski Krzysztof
2. Bilicki Grzegorz
3. Budzicka Marta
4. Chabros Agnieszka
5. Dancewicz Marcin
6. Daniłowicz Jarosław
7. Hryciuk Grzegorz
8. Kaczyński Grzegorz
9. Kowalewska Ewa
10. Kozłowski Jacek
11. Latosińska Iwona
12. Lisiczyński Kamil
13. Łapińska Wiesława
14. Michnicz Magdalena
15. Nagraba Anna
16. Narwojsz Radosław
17. Romanowska Małogorzata
18. Rydzewski Radosław
19. Śmierzyński Tomasz
20. Trejnis Anna
21. Tymcio Dariusz
22. Wawrzos Emil
23. Wiśniewska Magdalena
24. Żelazko Konrad
4_TB~0.JPG
Klasa 4 TB - wychowawca: Marzena Trusewicz-Żakiewicz782 views1. Andrejczuk Dawid
2. Brodowski Bartłomiej
3. Foltyn Krystian Maciej
4. Grabowski Rafał
5. Hajdukiewicz Karol
6. Jagielski Piotr
7. Kobryń Krystian
8. Krukowski Łukasz
9. Lenio Adrian
10. Letkiewicz Damian
11. Macina Adam
12. Marcinek Łukasz
13. Markowski Paweł
14. Masłowski Damian
15. Pałamasz Michał Grzegorz
16. Popławski Tomasz Dawid
17. Przeszło Marek
18. Rutkowski Patryk Dawid
19. Rutkowski Rafał Błażej
20. Sparzak Adam Piotr
21. Targoński Bartosz Jan
22. Zaradkiewicz Kamil Zbigniew
23. Izbicki Rafał
1~2.JPG
Klasa 4 TRU - wychowawca: Wiesław Sakowski689 views1. Baryła Krzysztof
2. Bojarski Piotr Michał
3. Cienki Mirosław Eliasz
4. Czarniecki Daniel
5. Glista Grzegorz
6. Nowicka (Gnilica) Anna
7. Janowski Krystian
8. Kopystyńskyj Paweł
9. Kuźmicki Adam
10. Lelo Łukasz
11. Pawlik Maciej
12. Sielewicz Andrzej
13. Wojtowicz Mateusz
21. Boczar Patryk
22.Czechowski Michał Mieczysław
23. Drężek Błażej
24. Gałązka Mateusz
25. Górecki Marcin
26. Kleczkowski Paweł
27. Krysiak Krzysztof
28. Lemieszek Angelika
29. Malinowski Eryk Tomasz
30. Nagórski Adrian Michał
31. Petsch Patryk
32. Warmbier Klaudia Karolina
33. Więsyk Justyna Dominika
34.Wołoszyn Grzegorz Adam
DSC00191.JPG
Klasa 4 TAU - wych. Marzena Trusewicz-Żakiewicz154 views
DSC00107.JPG
Klasa 4 TUiSEO - wychowawca: Iza Biały38 views

Last additions - Absolwenci ZSKŚiA
DSC00107.JPG
Klasa 4 TUiSEO - wychowawca: Iza Biały38 viewsSep 21, 2019
DSC00135~0.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Edyta Trościanko27 viewsSep 21, 2019
DSC00125.JPG
Klasa 4 TA - wychowawca: Anna Czernel23 viewsSep 21, 2019
DSC00191.JPG
Klasa 4 TAU - wych. Marzena Trusewicz-Żakiewicz154 viewsOct 28, 2018
DSC00188~2.JPG
Klasa 4 TŚB - wych. Andrzej Arian155 viewsOct 28, 2018
DSC00180~0.JPG
Klasa 4 TOR - wych. Anna Daraż172 viewsOct 28, 2018
DSC00126~0.JPG
Klasa 4 TB - wychowawca: Marta Fedusio (Edyta Trościanko)385 views1. Bogdan Klaudia
2. Grochowska Martyna
3. Iwaszkiewicz Joanna
4. Korżewicz Marcin
5. Kowalczyk Aleksandra
6. Kowalewski Mateusz
7. Matelak Magdalena
8. Matuszewski Mateusz
9. Nikitiuk Szymon
10. Nowialis Patryk
11. Prusinowski Mateusz
12. Rejs Piotr
13. Rodziewicz Karol
14. Suchodolski Krzysztof
15. Świętochowski Paweł
16. Taraszkiewicz Artur
17. Urbanowicz Bartosz
18. Urbański Sebastian
19. Wawryniuk Emilia
20. Wierzbicka Aleksandra
May 03, 2017
DSC00121~4.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Małgorzata Krywko405 views1. Chełkowski Marek
2. Chojnowska Edyta
3. Cybulko Paulina
4. Dręczewski Adrian
5. Gieczewska Weronika
6. Krysiak Małgorzata
7. Kur Ewelina
8. Majsiej Natalia
9. Podgórska Karolina
10. Ramsz Natalia
11. Santo Michał
12. Bancerz Jowita
13. Bereza Aleksandra
14. Jarmołowska Weronika
15. Kłos Magdalena
16. Krupa Karolina
17. Masiak Dominika
18. Matyszkiel Anna
19. Ogrodowczyk Agata
20. Patecka Wioleta
21. Piskorz Marta
22. Purgacz Aleksandra
23. Pyszko Paula
24. Rejmanowska Jolanta
25. Szczygieł Dominika
26. Wąsowska Magdalena
May 03, 2017