Galeria ZSKSiA

Prezentacja zatrzymanych chwil z życia szkoły.


Absolwenci - rocznik 2005


CCF20130602_00000.jpg

1 files, last one added on Jun 02, 2013
Album viewed 825 times

Absolwenci - rocznik 2002


CCF20130602_00000~0.jpg

2 files, last one added on Jun 05, 2013
Album viewed 769 times

Absolwenci - rocznik 2000


CCF20130602_00000~1.jpg

1 files, last one added on Jun 02, 2013
Album viewed 862 times

 

15 albums on 2 page(s) 2

Random files - Absolwenci ZSKŚiA
4TA.jpg
4TA1109 viewsKlasa 4TA - wychowawca Dariusz Pachucki
IMG_6472.jpg
Klasa 4 TAK - wychowawca: Agnieszka Zabielska970 views1. Baciak Łukasz
2. Bielawska Dominika
3. Brodowska Kamila
4. Busłowska Dagmara
5. Ciupa Amanda
6. Długosz Małgorzata
7. Gotowska Paulina
8. Grygojć Monika
9. Jachimowicz Piotr
10. Koprowska Marlena
11. Kur Paulina
12. Lesisz Agnieszka
13. Mojżuk Mateusz
14. Nita Ewelina
15. Papież Diana
16. Popowska Daniela
17. Szalast Aleksandra
18. Szczygieł Ewelina
19. Taraszkiewicz Agata
20. Tymcio Mariola
21. Tyska Anna
22. Wasilewska Anna
23. Wieliczko Kamil
24. Zarycz Izabela
25. Zubowicz Natalia

4_TB.jpg
Klasa 4 TB - wychowawca: Sylwester Choiński2465 views1. Bartnik Patryk
2. Buczek Piotr Maciej
3. Charkiewicz Adam
4. Cywiński Kamil
5. Doda Filip
6. Dudkiewicz Karol
7. Ferenc Wojciech
8. Goliszewski Marcin
9. Goździcki Bartosz
10. Hnyłycia Piotr
11. Izbicki Rafał Mariusz
12. Jabłoński Wojciech
13. Kociuba Adrian
14. Kuliś Michał
15. Marko Justyna
16. Olszewski Daniel
17. Piotrowski Adam Piotr
18. Romanowski Paweł
19. Rostecki Sebastian
20. Stasiewski Krystian Bogusz
21. Tymcio Ewa Helena
22. Wiśniewska Karolina
23. Wiśniewski Maciej
24. Witkowski Paweł
25. Ziemba Marcin
26. Żołyniak Mariusz Stanisław
2001-2002.jpg
Klasa 4 Liceum Agrobiznesu - wych.: Andrzej Jaksa-Pliszka528 views1. Abramowicz Aneta
2. Bielak Katarzyna
3. Bobek Tomasz
4. Borowik Anna
5. Dzienisiewicz Grzegorz
6. Golan Marta
7. Grygiel Patryk
8. Hanczaryk Joanna
9. Jarosz Mariusz
10. Kołodziejska Emilia
11. Krajza Justyna
12. Kunda Adam
13. Ludwiszewska Magdalena
14. Mackun Anna
15. Matelak Marcin
16. Matelak Marlena
17. Matyjasek Bogusława
18. Mojsak Dariusz
19. Ostaniewicz Magdalena
20. Pituch Jarosław
21. Plechota Wioletta
22. Rucki Robert
23. Siemieniak Małgorzata
24. Stankiewicz Marzena
25. Wojtczuk Monbika
26. Woroniecki Marcin
27. Wyciszkiewicz Anna
28. Zawadka Monika
2~2.JPG
Klasa 4 TŚB - wychowawca: Małgorzata Iwaszkiewicz708 views1. 1.Bogdan Paula
2. Brodowski Cezary
3. Dumka Michał
4. Gałkowski Kamil
5. Grochocki Adrian
6. Jaworowski Rafał
7. Kiszła Katarzyna Marlena
8. Kostanty Karol
9. Pawlukojć Adrian
10. Podbereźny Łukasz
11. Rapita Sebastian
12. Sawicki Adrian
13. Szpakowska Patrycja
14. Śwircz Maciej
15. Zakrzewski Ignacy
16. Żołądek Kamil

19. Domeła Adrian
20. Ferenc Adam
21. Kasak Adam
22. Kulbacki Przemysław
23. Łada Szymon
24. Matwiejczyk Paweł
25. Matyszkiel Hubert
26. Pańków Piotr Przemysław
27. Radomski Jakub
28. Rynans Kamil
29. Sawczuk Katarzyna
30. Ścipura Paulina Joanna
31. Szewczuk Krzysztof
32. Trojak Małgorzata
33. Wiszowaty Daniel Damian
34. Łaban Dawid
3~1.JPG
Klasa 4 TAK - wychowawca: Agnieszka Biega746 views1. Biega Kamila
2. Brodowska Katarzyna
3. Chrost Monika
4. Deptuła Agnieszka
5. Fedusio Anna
6. Giedzicz Beata
7. Jurkiewicz Angelika
8. Kostrzębska Irena
9. Kucharewicz Monika Marta
10. Kućmierz Roksana
11. Laskowska Elżbieta
12. Nieszała Anna Maria
13. Nowialis Patrycja
14. Osmólska Ewelina
15. Plaga Justyna Anna
16. Rapita Paulina Anna
17. Romejko Kamila
18. Sieredzińska Magdalena Aleksandra
19. Siergiej Iwona Maria
20. Szydłowska Agnieszka
21. Szymańska Magdalena
22. Wolańska Anna Paulina
23. Wolska Weronika Wioletta
24. Żołyniak Patrycja
4_TAK_.JPG
Klasa 4 TAK - wychowawca: Magdalena Kamecka561 views1. Barszcz Sylwia Małgorzata
2. Brydzińska Martyna Marta
3. Bułas Marta
4. Cywińska Joanna
5. Daniluk Katarzyna
6. Danilewicz Monika
7. Dziedzic Urszula
8. Ekstowicz Hubert
9. Gordziejczyk Katarzyna
10. Ilnicka Adrianna Magdalena
11. Jakubowska Weronika
12. Krot Żaneta
13. Kunko Patryk
14. Kuźma Michał
15. Kuźmicka Adrianna
16. Motybel Martyna
17. Nowik Patrycja
18. Plaga Joanna Maria
19. Plewa Michał
20. Raczkowska Teresa
21. Szafraniec Agata
22. Szymula Aleksandra
23. Załuska Anna Wiesława
DSC00188~2.JPG
Klasa 4 TŚB - wych. Andrzej Arian191 views

Last additions - Absolwenci ZSKŚiA
DSC00107.JPG
Klasa 4 TUiSEO - wychowawca: Iza Biały105 viewsSep 21, 2019
DSC00135~0.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Edyta Trościanko94 viewsSep 21, 2019
DSC00125.JPG
Klasa 4 TA - wychowawca: Anna Czernel75 viewsSep 21, 2019
DSC00191.JPG
Klasa 4 TAU - wych. Marzena Trusewicz-Żakiewicz190 viewsOct 28, 2018
DSC00188~2.JPG
Klasa 4 TŚB - wych. Andrzej Arian191 viewsOct 28, 2018
DSC00180~0.JPG
Klasa 4 TOR - wych. Anna Daraż218 viewsOct 28, 2018
DSC00126~0.JPG
Klasa 4 TB - wychowawca: Marta Fedusio (Edyta Trościanko)412 views1. Bogdan Klaudia
2. Grochowska Martyna
3. Iwaszkiewicz Joanna
4. Korżewicz Marcin
5. Kowalczyk Aleksandra
6. Kowalewski Mateusz
7. Matelak Magdalena
8. Matuszewski Mateusz
9. Nikitiuk Szymon
10. Nowialis Patryk
11. Prusinowski Mateusz
12. Rejs Piotr
13. Rodziewicz Karol
14. Suchodolski Krzysztof
15. Świętochowski Paweł
16. Taraszkiewicz Artur
17. Urbanowicz Bartosz
18. Urbański Sebastian
19. Wawryniuk Emilia
20. Wierzbicka Aleksandra
May 03, 2017
DSC00121~4.JPG
Klasa 4 TIK - wychowawca: Małgorzata Krywko438 views1. Chełkowski Marek
2. Chojnowska Edyta
3. Cybulko Paulina
4. Dręczewski Adrian
5. Gieczewska Weronika
6. Krysiak Małgorzata
7. Kur Ewelina
8. Majsiej Natalia
9. Podgórska Karolina
10. Ramsz Natalia
11. Santo Michał
12. Bancerz Jowita
13. Bereza Aleksandra
14. Jarmołowska Weronika
15. Kłos Magdalena
16. Krupa Karolina
17. Masiak Dominika
18. Matyszkiel Anna
19. Ogrodowczyk Agata
20. Patecka Wioleta
21. Piskorz Marta
22. Purgacz Aleksandra
23. Pyszko Paula
24. Rejmanowska Jolanta
25. Szczygieł Dominika
26. Wąsowska Magdalena
May 03, 2017