Galeria ZSKSiA

Prezentacja zatrzymanych chwil z życia szkoły.


IMG_6468.jpg
Klasa 4 TIŚ - wychowawca: Łukasz Orczyc - Musiałek952 views1. Bartysiak Piotr
2. Chochulski Patryk
3. Cieśluk Natalia
4. Deptuła Kacper
5. Dumka Justyna
6. Grigo Mariusz
7. Grudowski Rafał
8. Kierzel Agnieszka
9. Komosa Katarzyna
10. Kurowski Adam
11. Kuźmicki Paweł
12. Laskowska Paulina
13. Maczan Piotr
14. Motybel Kamil
15. Mysiukiewicz Hubert
16. Myszczyńska Paulina
17. Paśnik Paweł
18. Pawłowicz Karol
19. Plewako Piotr
20. Potocki Mateusz
21. Sulej Damian
22. Szoka Marcin
23. Zyskowska Anna
24. Żelisko Kornel

IMG_6470.jpg
Klasa 4 TA - wychowawca: Tomasz Rzeczycki952 views1. Bałtulis Daria
2. Baran Justyna
3. Bielewicz Dariusz
4. Bogdanowicz Angelika
5. Cywińska Anna
6. Czerniawska Magdalena
7. Czyrko Ewa
8. Dowgwiłło Karolina
9. Gołębiewska Natalia
10. Górzyńska Marta
11. Janczurewicz Magdalena
12. Jędrzejczyk Marzena
13. Kalinowski Grzegorz
14. Karpiński Marcin
15. Karwowski Dariusz
16. Kępa Małgorzata
17. Kiłyk Tomasz
18. Kudla Dagmara
19. Kuształa Marta
20. Molesta Paweł
21. Niewiński Patryk
22. Obroślak Damian
23. Ptaszyński Marcin
24. Rybicki Krystian
25. Siedzik Paweł
26. Siwicka Ewelina
27. Stręt Edyta
28. Szlaska Gabriela
IMG_6472.jpg
Klasa 4 TAK - wychowawca: Agnieszka Zabielska949 views1. Baciak Łukasz
2. Bielawska Dominika
3. Brodowska Kamila
4. Busłowska Dagmara
5. Ciupa Amanda
6. Długosz Małgorzata
7. Gotowska Paulina
8. Grygojć Monika
9. Jachimowicz Piotr
10. Koprowska Marlena
11. Kur Paulina
12. Lesisz Agnieszka
13. Mojżuk Mateusz
14. Nita Ewelina
15. Papież Diana
16. Popowska Daniela
17. Szalast Aleksandra
18. Szczygieł Ewelina
19. Taraszkiewicz Agata
20. Tymcio Mariola
21. Tyska Anna
22. Wasilewska Anna
23. Wieliczko Kamil
24. Zarycz Izabela
25. Zubowicz Natalia

IMG_6474.jpg
Klasa 4 TB - wychowawca: Patrycja Młyniec825 views1. Bazydło Przemysław
2. Białach Tomasz
3. Biłyj Andrzej
4. Brodowski Mateusz
5. Bursztyka Radosław
6. Chabros Katarzyna
7. Dereziński Marcin
8. Dereziński Paweł
9. Doda Rafał
10. Fiłonowicz Maciej
11. Galus Adrian
12. Gaweł Kamil
13. Grajewski Adam
14. Jankowski Wojciech
15. Kieda Arkadiusz
16. Kotowski Mateusz
17. Krukowski Mateusz
18. Luty Paweł
19. Makaryk Marek
20. Nagórski Patryk
21. Pacławski Krzysztof
22. Peliszko Andrzej
23. Potaś Konrad
24. Radecki Marcin
25. Rytel Mateusz
26. Skołorzyński Mariusz
27. Symonowicz Patryk
28. Tomaszewicz Robert
29. Wątor Damian
30. Wiejak Rafał
31. Zajkowski Paweł
32. Zaradkiewicz Monika
33. Zujko Sebastian

IMG_6477.jpg
Klasa 4 TR - wychowawca: Violetta Arian826 views1. Goszczych Józef
2. Grądzki Michał
3. Gwozdowicz Radosław
4. Herbatowicz Kamil
5. Kamiński Daniel
6. Kochan Jarosław
7. Koniuszewska Renata
8. Kornacki Remigiusz
9. Kozłowski Przemysław
10. Kuźmicki Rafał
11. Luty Tomasz
12. Malijonis Kamil
13. Niziałek Żaneta
14. Ordowski Radosław
15. Piwko Mateusz
16. Sikora Mateusz
17. Staniszewski Mateusz
18. Tomaszewicz Daniel

     
5 files on 1 page(s)