Strona główna -> WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLAS PIERWSZYCH

• WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLAS PIERWSZYCH
  • 28 października, uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawczyń i pedagoga wybrali się na wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Kalu na Ranczo "Robertówka". Tuż po dotarciu na miejsce gospodarze zaprowadzili nas nad jezioro, tam czekało rozpalone już ognisko. Jedną z atrakcji imprezy była przejażdżka bryczką zaprzężoną w konie.
  • W czasie, gdy kilkoro uczniów korzystało z przejazdu wozem, pozostali przy ognisku spożywali ciepły posiłek (kiełbaski, żurek, pyszne rogaliki) i brali udział w grach integracyjnych wymyślonych przez panią pedagog. Mieliśmy przyjemność poznać siebie bliżej.
  • Także opiekunki mogły zobaczyć, co skrywają w sobie ich wychowankowie-usłyszeliśmy naprawdę ciekawe historie. Nikomu uśmiech nie schodził z twarzy. I choć pogoda niekoniecznie była taka, jakiej się spodziewaliśmy, to nikt nie narzekał na zimno, czy też nudę. Lecz, to nie wszystko!
  • Najlepszą z atrakcji, wybranych przez nas, była przejażdżka konno, przy asekuracji jednego z pracowników tamtejszego ranczo. Ci, którzy mieli przyjemność oswojenia się wcześniej ze zwierzęciem, mogli samodzielnie w wyznaczonym miejscu pojeździć, czy też pospacerować konno. Każdy z uśmiechem na twarzy i z masą niesamowitych wspomnień wrócił do domu.
  • Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy organizatorom i miłym gospodarzom rancza.

Żaneta Frydrycy