Strona główna -> Pierwszoklasiści w "Disney World"

• Pierwszoklasiści w "Disney World"
  • Dnia 09.10.2015r w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyło się popularne w szkole święto pierwszaków - otrzęsiny .

• Tematem przewodnim były znane nam wszystkim bajki Disneya . Uczniowie klas I przebrali się za postacie takie jak Królewna Śnieżka , Myszka Miki czy Kubuś Puchatek . Pierwszaki zmierzyły się w konkurencjach kreatywnych łączących sport i śmiech. Wychowawcom klasy również zorganizowano oddzielne rozgrywki ,które okazały się zabawniejsze od zmagań pierwszoklasistów. Zwyciężyła klasa I Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej.

• Tegorocznymi organizatorami otrzęsin była klasa II Technikum Agrobiznesu i Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej ubiegłoroczni zwycięzcy.

Izabela Wojczys